Komunikat ze strony www.it-leaders.pl

Proszę uzupełnić pola:

IT-LEADERS to nowoczesna i pionierska platforma kojarząca Specjalistów z branży IT z pracodawcami. It-LEADERS wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego rynku pracy. Anonimowość kandydatów, prostota, bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą, ale także każdorazowy bonus za zatrudnienie to tylko niektóre z cech wyróżniających platformę.
Jest to odwrócony model wszystkich dostępnych portali rekrutacyjnych w Polsce.
W IT-LEADERS to Specjalista jest zapraszany do wzięcia udziału w rekrutacji i to on decyduje, czy odpowiada mu firma oraz zaproponowana oferta. Oferty są idealnie dopasowane do kandydatów, ponieważ to oni sami tworzą swój profil.
Specjalista w krótkim formularzu zaznacza swoje umiejętności, oczekiwane minimalne wynagrodzenie ale także wymagania wobec pracodawcy. Firma poszukująca pracownika wybiera poszukiwane umiejętności, oferowaną stawkę, a następnie wysyła wybranemu kandydatowi zaproszenie do udziału w rozmowach. Specjalista jednym kliknięciem odrzuca lub akceptuje udział w rekrutacji.
Platforma IT-LEADERS jest tylko dla Specjalistów z sektora nowych technologii, a pracodawcami są znane, liczące się na rynku polskim i zagranicznym firmy. IT-LEADERS wyróżnia prosta i intuicyjna rejestracja. Specjalista ma wybór, może odpowiadać na wybrane, interesujące go oferty. Wszelkie dane umożliwiające identyfikację kandydatów są ukryte, pozostają do końca anonimowi. Ponadto to pierwsze na rynku rozwiązanie pozwalające zarabiać na rejestracji osób, którym wysłało się link do platformy.
Wystarczy kliknąć “zarejestruj się” i w kilku prostych krokach uzupełnić swój profil. Do rejestracji potrzebny jest adres e-mail oraz akceptacja Regulaminu i Zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cały proces rejestracji trwa niecałe 5 minut.
Rejestracja i użytkowanie platformy jest całkowicie pozbawiona jakichkolwiek opłat. Co więcej, IT- LEADERS daje możliwość zarabiania, biernego- poprzez polecenie znajomych jak i poprzez bonus tylko za to, że otrzymasz pracę!
Pracodawca widzi tylko imię, wiek i miasto osoby zarejestrowanej, a także umiejętności, które zaznaczyłeś w formularzu. Dopiero, jeżeli oferta pracy Cię zainteresuje wyrażasz zgodę na udział w rekrutacji a Twoje dane osobowe będą dostępne dla pracodawcy.
W IT-LEADERS jesteś całkowicie anonimowy. Dopiero, kiedy wyrazisz zgodę na udział w rekrutacji prowadzonej przez konkretną firmę, pracodawca zobaczy Twoje CV.
O tym, że pracodawca jest Tobą zainteresowany dowiesz się wchodząc na swoje konto na IT-LEADERS. Dostaniesz również powiadomienie na podany przez Ciebie adres e-mail przy rejestracji. Tym samym, z pewnością nie przegapisz możliwości zatrudnienia.
Jeżeli chcesz zarabiać i pomóc znajomemu w znalezieniu nowej pracy, to dobrze trafiłeś!
Wystarczy, że po zarejestrowaniu się w systemiepod przyciskiem „system poleceń”podasz adres e-mail znajomego Specjalisty IT, jeżeli on dostanie pracę dzięki naszemu portalowi- przelejemy Ci 500 zł a jemu 1500 zł. Zarabianie nigdy się nie kończy, ponieważ możesz dodać nieskończoną ilość znajomych do naszego serwisu i za każde ich zatrudnienie zarabiać, nic nie robiąc!
Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto w momencie, kiedy weźmiesz udział w rekrutacji a cały ten proces zakończy się zatrudnieniem. Wtedy otrzymasz od IT-Leaders 1500 złotych.
Twoje CV może zobaczyć tylko ten pracodawca, który wysłał Ci zaproszenie na rekrutację, a Ty wyraziłeś na nią zgodę. Ty decydujesz, kiedy chcesz wziąć udział w rekrutacji i tym samym nie zostajesz zasypywany ofertami pracy.
Korzystanie z IT-LEADERS jest całkowicie bezpieczne. Chronimy Twoje dane. Spełniamy wymogi związane z ustawą o ochronie danych osobowych.
Pracodawca zaznacza poszukiwane przez niego umiejętności. Jeżeli zgadzają się one z tymi zaznaczonymi przez Ciebie, może wysłać Ci zaproszenie do udziału w rekrutacji.
Wypełniając swój profil zaznaczasz swoje preferencje dotyczące pracy, w tym wynagrodzenie, lokalizacje oraz rodzaj umowy. Odznaczasz również swoje umiejętności, w tym używane technologie, znajomość języków programowania jak i języków obcych. Pracodawca szukając specjalisty zaznacza poszukiwane przez niego umiejętności. Jeśli Twój profil spełnia kryteria pracodawcy, zostajecie „dopasowani” i w tym momencie to Ty decydujesz czy chcesz wziąć udział w rekrutacji. Następnie kontaktujecie się już w sprawie rozmowy bezpośrednio z pracodawcą poza portalem.
Rejestracja jest całkowicie darmowa i trwa kilka minut. Dalej nie musisz robić nic. To pracodawca Cię wyszuka, doceni Twój talent i zaproponuje korzystne warunki współpracy. Nie ma przymusu do wzięcia udziału w rekrutacji. Jeśli jednak się zgodzisz i zdecydujesz zmienić pracę, dostaniesz od IT-LEADERS aż 1500 złotych.
Polecając platformę swoim znajomym, dostaniesz każdorazowo 500 złotych za każdego, który zyska nową, satysfakcjonującą pracę.
IT-LEADERS pozwala na wysłanie ofert tylko tych, które są idealnie dopasowane do Twojego profilu.
Prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy. Twoja wiadomość zostanie przekazana do odpowiedniej osoby.
Wystarczy kliknąć „zapomniałem hasła” pod panelem logowania. Na podanego przy rejestracji maila wyślemy Ci nowe hasło, które zmienisz przy okazji następnego logowania.
Adres e-mail można zmienić po zalogowaniu na konto w zakładce CV / Moje dane. Natomiast HASŁO, zmieniamy poprzez wybranie funkcji "przypomnij hasło". W ten sposób mamy szansę na zmienienie hasła dostępu.